Hotel Viedma
Gasten van Hotel Viedma Buenos Aires kunnen van toegang tot Parroquia y Santuario San Cayetano, gelegen op loopafstand van nog geen 6 minuten hiervandaan, genieten.
Dit hotel is gelegen op 3 km van het Plaza del Canon. Het hotel met 26 kamers ligt op circa 10 minuten rijden van de Basiliek van Onze-Lieve-Vrouw van Lourdes, die als een heilige plaats wordt beschouwd. Viedma bevindt zich binnen een paar straten van Estadio José Amalfitani en andere belangrijke bezienswaardigheden van Buenos Aires. De nabijliggende bushalte is Puente Liniers binnen een straal van 300 meter.
Restaurante El Vencedor biedt een selectie van gerechten op loopafstand van nog geen 5 minuten.
- Luchthavens
- Luchthaven El Palomar13 km
- Treinstations
- Liniers station100 m
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
Kamervoorzieningen
- Flat-screen TV
- AM/FM wekker
- Ledikanten/ Babybedden
Belangrijke mededeling
- Gegevens over extra bedden
- Geen extra bedden zijn beschikbaar in een kamer.
- Geen ledikanten zijn beschikbaar in een kamer.
Veelgestelde vragen
- ✈
Hoe ver is de luchthaven El Palomar van Hotel Viedma?
Er is een 5 km afstand tussen El Palomar en Hotel Viedma. - 🕗
Wat is het laatste dat we kunnen van Hotel Viedma uitchecken?
Klanten van Hotel Viedma moeten klaar zijn om om 11:00 uit te chechken. - 💵
Wat is de prijs van een kamer in Hotel Viedma?
De gemiddelde kamerprijs in Hotel Viedma is $24. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - 🚪
Welke kamertypes worden aangeboden in dit hotel in Buenos Aires?
In dit hotel in Buenos Aires kunnen gasten uit Driepersoonskamer en Double Kamer kiezen.